НОВИНИ

 • Представляємо відео про виробництво продукції PROTEC

  Ми зняли ролик про виробництво олив. Сучасний завод, нові підходи до планування, кваліфікований персонал – саме це є запорукою високої якості олив та мастил PROTEC!

 • PROTEC на Automechanika Dubai 2019

  PROTEC візьме участь у виставці Automechanika Dubai 2019 року.
  Наш брендований стенд буде наповнений інформацією та зразками продукції, що відповідає потребам ринку ОАЕ та даного регіону. PROTEC представить оливи та мастила, які відповідають найсучаснішим специфікаціям OEM, адже ринок Близького Сходу бурхливо розвивається та наповнений найсучаснішою технікою провідних світових виробників.
  Специфіка даного регіону у досить жорстких кліматичних умовах, що супроводжуються наявністю високих температур та інших несприятливих факторів. PROTEC представить продукти, особливо популярні в регіоні Близького Сходу, такі як PROTEC F 5W-30, сучасні дизельні оливи для високонавантажених двигунів класу API CI-4: PROTEC MD+ 15W-40, PROTEC SD 10W-40, а також найсучасніші олії в лінійці API CJ-4/CF/SM, ACEA E7/E4 – PROTEC Headway 10W-40 та PROTEC Headway 15W-40.
  Для забезпечення безвідмовної роботи вузлів тертя представимо комплексне літієве високотемпературне мастило PROTEC Multiplex EP2: NLGI GC-LB. NLGI 2; ISO 12924 L-XC(F)EIB2; DIN 51502 KP2P-30
  На стенді також експонуватимуться бренди-партнери TEMOL та KSM Lubes, які представлять сучасні мастильні матеріали та сервіси.

 • У лінійці PROTEC представлений асортимент мастил у тубі 400 грам. Професіонали високо оцінюють якість мастил та упаковки PROTEC. Детальніше про мастило та їх використання.

  Зручність використання туби полягає в тому, що за допомогою спеціального пістолета, який вставляється туба, мастило точково подається безпосередньо у вузол тертя. Це дозволяє уникнути перевитрати, забезпечити наявність необхідної кількості мастила там де необхідно і уникнути забруднень зовнішніх і прилеглих вузлів.
  Саме тому туба є вибором професіоналів і поступово витісняє з ринку інші види застарілої тари, такі як баночки та дойпаки.
  У лінійці продуктів високоякісних мастил PROTEC представлені мастила з різною консистенцією та типом загусника. Мастила лінійки PROTEC Multilit (NLGI: 00, 1, 2, 3) виготовлені на літієвому типі загусника з додаванням протизносних і протизадирних присадок. Це багатоцільові антифрикційні водостійкі мастила, спеціально створені для роботи у важких умовах за підвищених, ударних навантажень та вібрації.
  Мастила із серії PROTEC Multiplex високоефективні багатоцільові комплексні літієві мастила, створені для роботи в жорстких умовах при підвищених температурах, навантаженнях (у тому числі ударних) та вібрації. До складу цих мастил входять антиокислювальні, протизносні, протизадирні, антикорозійні присадки, що забезпечують тривалу та надійну експлуатацію вузлів тертя у широкому діапазоні температур.
  Використання різних пакетів присадок і наповнювачів у мастилах PROTEC дозволяє цим продуктам набувати додаткових властивостей, необхідних для специфічних умов експлуатації, а саме – для літієвих, комплексних літієвих, літієво-калієвих, кальцієвих мастил можуть застосовуватися пакети протизносних та протизадирних присадок (EP) та наповнювачів (MoS2, Graphite).
  Спеціальні умови для партнерів для мастил лінійки PROTEC Multilit та PROTEC Multiplex.

 • Максимально повна інформація про продукти PROTEC тепер відображається на етикетці. Таку мету команда PROTEC реалізувала у 2018 році, помістивши на етикетку всі необхідні споживачеві дані та закінчивши ребрендинг.

  PROTEC запровадив нові стандарти якості упаковки. Наша етикетка містить максимум необхідної інформації про продукт: допуски, відповідності, опис продукції, а також посилання на інформаційний портал www.ksmprotec.com.
  Етикетка стала більшою, приємна кольорова гама та зручна подача інформації дозволяє правильно ідентифікувати продукт і підтверджує відповідність мастил та мастил PROTEC кращим європейським стандартам якості.
  Масла PROTEC ми заливаємо тільки в бочки світового виробника GRAIF, виготовлені в Польщі. Кожна бочка проходить випробування тиском, що забезпечує герметичність протягом усього циклу зберігання мастильного матеріалу. До того ж внутрішня поверхня бочок за запатентованою технологією очищається спеціальним промисловим пилососом від пилу, дрібних частинок, сторонніх речовин, що гарантовано забезпечує стабільну якість та збереження олив PROTEC. Також кожну бочку ми маркуємо двома етикетками – зверху та збоку. Наша бочка брендована великим яскравим логотипом. Тепер ми впевнені, що ви швидко знайдете сучасні мастильні матеріали PROTEC у своєму складі!
  Оптимальна фасування – каністра 20 літрів, бочка 205 літрів (для олив та автомобільних рідин), а також відро 17кг та туба 0,4 кг (для мастил) дозволяє придбати для будь-яких потреб необхідну кількість мастильних матеріалів PROTEC.
  Для зручності роботи з мастилами та мастилами PROTEC ми створили унікальний каталог аналогів масел провідних брендів. І ви можете легко підібрати в продуктовій лінійці PROTEC масло, яке замінить продукт, що використовується. Для того, щоб перехід на продукти PROTEC був комфортним, ми супроводжуватимемо його використання на вашій техніці, запропонувавши вам різні види сервісу та підтримки: від безкоштовних зразків на випробування, до супроводу життєвого циклу нафтопродукту у вашому механізмі за допомогою програми «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ “OIL DOCTOR ”».

 • Хороший фахівець із мастильних матеріалів на ринку праці «коштує» дуже дорого. Однак ефект від його роботи може бути приголомшливим. Ніколи про таке не замислювалися? PROTEC за допомогою програми «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ OIL DOCTOR» надасть можливість стежити за «здоров'ям» Вашої техніки без залучення до штату дорогого фахівця рідкісної професії.

  Для багатьох компаній питання експлуатації техніки зводиться до її життєвого циклу, що складається з купівлі, обслуговування та списання. Скільки пропрацює ваша вантажівка? До моменту виходу з експлуатації двигуна? У причинах ніхто не розбереться, адже найчастіше знань недостатньо.
  А що якби Ви дізналися про те, що ваша вантажівка могла прослужити на 20-40% більше? І менше простоювати в ремонті через поломки двигуна, системи охолодження, трансмісії? Простіше сказати звичайно, що у всьому винні неякісні запчастини. Однак часто проблема не в запчастинах.
  Спробуємо розібратися.
  Часто механік використовує те масло, що йому запропонували на найближчому сервісі (магазині або дилером) або те, що він уже використовував раніше (має позитивний досвід).
  Про процеси, що відбуваються в механізмі, ми часто знаємо тільки теорію, але що відбувається в даний момент з'ясувати не можемо або не можемо правильно інтерпретувати отримані дані. І ефективність роботи мастильного матеріалу в механізмі механік може оцінити лише за суб'єктивними ознаками та досвідом – зміна кольору, чад, перегрів.
  А причин всіх неполадок кілька - неправильно підібраний або не якісний мастильний матеріал, вироблення вузлів і деталей, потрапляння палива, рідини, що охолоджує, води або інших сторонніх елементів у вузол.
  Про проблеми, що насуваються в звичайних умовах не завжди виходить дізнатися вчасно, без залучення фахівців.Саме тому PROTEC, володіючи своєю сучасною лабораторією, пропонує сервіс «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ “OIL DOCTOR”».
  Його суть – супровід життєвого циклу вашої техніки.
  Як це працює:1. Ми відбираємо проби масел самі або навчаємо Вас (в т.ч. надаємо інструментарій).2. Надсилаєте пробу кур'єром.3. Проводимо аналіз, фіксуємо показники. Порівнюємо з типовими показниками для досліджуваного мастильного матеріалу.4. Повторюємо через певний цикл (визначається виходячи з типу механізму та мастильного матеріалу).5. Дивимося динаміку та коментуємо Вам усі показники.6. Даємо рекомендації.7. Вчимо Вас на кожному з етапів розбиратися в тому, що відбувається.
  Ми використовуємо сучасне обладнання та методи випробувань, а також потенціал наших технічних фахівців та інформуємо Вас про те, як поводиться масло в процесі експлуатації.
  Використання програми «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ OIL DOCTOR» від PROTEC позбавляє Вас від стресу у зв'язку з відсутністю у персоналу необхідних знань про масла, а також знижує ризики виходу з ладу техніки.
  Адже ми Вас попередимо, якщо експлуатаційні показники вийдуть за межі допустимих!
  Переваги:1. Допомога у підборі оптимально відповідних мастильних матеріалів методом глибокого аналізу поведінки лубриканта у вузлі.2. Постійний контроль за «здоров'ям» техніки.3. Збільшення надійності та зменшення простоїв техніки у зв'язку з виходом з ладу, поза плановими ремонтами або необґрунтованою заміною мастильних матеріалів.4. Збільшення пробігів як результат правильного підбору та постійного, своєчасного моніторингу за станом мастильного матеріалу.5. Зниження витрат на персонал. Немає сенсу купувати дорогих фахівців і тримати їх у штаті. Ми робимо це набагато ефективніше та дешевше.
  Програма «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ OIL DOCTOR» реалізується як на постійній основі, так і в рамках одноразових проектів. Особливі умови для партнерів.

 • Продуктову лінійку гідравлічних масел PROTEC повністю оновлено у 2018 році. Які оливи ми пропонуємо споживачам, читайте далі в огляді.

  Нові гравці на ринку України зсувають акценти в сегменті гідравлічних масел у бік глибшої диференціації продуктів. Саме тому PROTEC у 2018 році оптимізував асортимент гідравлічних масел, представивши оновлену лінійку.
  Тепер гідравлічні масла PROTEC поділяються на чотири основні категорії:
  1. PROTEC HYDROIL HM. Високоякісна гідравлічна олива з покращеними антиокислювальними, антикорозійними та протизносними властивостями, що задовольняє широкий спектр вимог сучасних гідравлічних систем. Застосовується в приводних гідравлічних системах середнього термічного та механічного навантаження, а також у різноманітному промисловому обладнанні. Забезпечує надійну та довговічну експлуатацію техніки.
  PROTEC HYDROIL HM відповідає: DIN 51524, частина II HLP; ISO 20763 vane pump
  2. PROTEC HYDROIL HM+. Високоефективна гідравлічна олива з високими експлуатаційними характеристиками. Олива має чудову стійкість до окислення, відмінні антикорозійні, деемульгуючі та протизносні властивості, надійно працює в складних умовах експлуатації та захищає сучасні гідравлічні системи. Рекомендується для застосування в стаціонарних гідравлічних системах з пластинчастими і поршневими насосами (радіально-поршневими, осьовими насосами) при високих робочих тисках (вище 200 бар), гідравлічних системах будівельної та кар'єрної техніки, призначених для важких умов роботи, включаючи високошвидкісні та високонапірні та аксіально-поршневі насоси гідравлічних систем та інших типів обладнання. 
  PROTEC HYDROIL HM+ відповідає: Denison HF-2, HF-0; Vickers M-2950-S; Vickers I-286-S3; Cincinnati Machine P-68, P-69, P-70; DIN 51524 частина II; AAMA 51524 (ІІ); AFNOR NFE 48-603 (HM); U.S. Steel 126, 127; GM LS-2
  3. PROTEC HYDROIL HV – серія преміальних гідравлічних масел з високим індексом в'язкості, створених на основі високоякісних беззольних протизносних пакетів присадок для покращеного захисту від корозії деталей з мідних сплавів та задоволення особливо високих вимог до мастил для гідравлічних систем найсучаснішого стаціонару. Масла PROTEC HYDROIL HV розроблені спеціально для збільшення терміну служби, підвищення надійності та довговічності обладнання, економії витрат на його сервісне обслуговування, а також покращеного екологічного ефекту. Ці передові оливи можуть бути використані в шестерних, пластинчастих і поршневих насосах помірного та високого тиску.
  PROTEC HYDROIL HV відповідає: Parker HF-0, HF-1, HF-2; DIN 51524-3; Fives P-68, P-69 та P-70; ISO 11158 HV; ASTM D6158; SAE MS 1004; ISO 20763 vane pump test; Eaton 35VQ25 pump test.
  4. PROTEC HYDROIL HLPD – високоякісні беззольні гідравлічні оливи з високими детергентно-диспергувальними, протизносними, антикорозійними та антиокислювальними властивостями, створені на основі спеціально підібраних пакетів присадок. Оливи забезпечують прекрасний захист гідравлічних систем сучасного обладнання, в яких є ризик потрапляння всередину забруднень та вологи. Масла PROTEC HYDROIL HLPD забезпечують чистоту та довговічну роботу гідравлічних систем техніки, що експлуатується у важких умовах, зменшуючи таким чином витрати на її сервісне обслуговування. Ці сучасні оливи можуть бути використані в стаціонарних та мобільних гідравлічних системах, де необхідна олива рівня HLPD.
  Масла PROTEC HYDROIL HLPD виконують та перевиконують вимоги: DIN 51524 частина II (HLPD) (за винятком показника «деемульгуючі властивості») та ін.
  Спеціальні умови для партнерів.

 • В асортименті мастил PROTEC з'явилося високотемпературне комплексне літієве мастило PROTEC Multiplex EP 2.

  PROTEC Multiplex EP2 – високоефективне багатоцільове комплексне літієве мастило, створене для роботи в жорстких умовах при підвищених температурах, навантаженнях (у тому числі ударних) та вібрації. До складу мастила входять антиокислювальні, протизносні, протизадирні, антикорозійні присадки, що забезпечують тривалу та надійну експлуатацію вузлів тертя у широкому діапазоні температур.PROTEC Multiplex EP2 рекомендується для вузлів тертя ходової частини, підшипників та шарнірів легкових та вантажних автомобілів, що працюють у легкому та важкому режимах, а також для різного промислового обладнання (гірничодобувне, ливарне та ін.). Дане мастило відмінно захищає високонавантажені підшипники ковзання, підшипники кочення, шарніри та інші види вузлів тертя.
  Переваги PROTEC Multiplex EP2:– ефективно виконує свої функції у широкому діапазоні температур;– забезпечує підвищений захист вузлів тертя від зносу та задирання у жорстких умовах роботи;– зберігає свою структуру при вібраційному навантаженні завдяки високій механічній стабільності;- Надійно захищає вузли тертя від корозії;– має гарну стійкість до вимивання водою;– продовжує інтервал заміни мастильного матеріалу завдяки відмінним антиокислювальним властивостям.
  PROTEC Multiplex EP2 відповідає: NLGI GC-LB.
  Основні характеристики:– клас NLGI 2- DIN 51502 KP2P-30- колір синій- Температура краплі, 260 °С- Фасування 0,4 кг; 17 кг, 170 кг
  Спеціальні умови для партнерів.

 • PROTEC проводить постійну роботу щодо впровадження своєї продукції на підприємствах, проводячи випробування та надаючи технічну підтримку та консультації. Як це працює?

  У процесі експлуатації техніки у постачальників та механіків завжди виникає питання – який мастильний матеріал використовувати? Адже в карті мастила двигуна можуть бути прописані кілька брендів як першої лінійки, так і дешевші аналоги. Однак чи можна порівняти олив різної цінової категорії? Чи варто переплачувати? А як доливати оливу? Що станеться, якщо долити і змішати інше масло?
  Про процеси, що відбуваються в механізмі, ми часто знаємо теорію, але що відбувається в даний момент, з'ясувати не можемо.
  Саме тому PROTEC, володіючи своєю сучасною лабораторією, пропонує перехід на доступніші мастильні матеріали PROTEC з доказом та гарантією їх ефективності в процесі експлуатації.
  Як це працює:1. Ми визначаємо аналоги мастильного матеріалу для ваших механізмів.2. Проводимо аналіз на змішування продуктів PROTEC із використовуваними мастильними матеріалами (у разі потреби).3. Даємо на випробування необхідну кількість мастильного матеріалу.4. Супроводжуємо життєвий цикл лубриканта у вашому механізмі за допомогою програми «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ OIL DOCTOR».5. Навчаємо ваш персонал необхідним знанням про мастильні матеріали.
  Ми використовуємо сучасне обладнання та методи випробувань, а також потенціал наших технічних фахівців та інформуємо вас про те, як поводиться масло в процесі експлуатації.Перехід на використання продуктів PROTEC позбавляє вас від стресу через відсутність у персоналу необхідних знань про масла, а також знижує ризики виходу з ладу техніки. Адже ми попередимо, якщо експлуатаційні показники вийдуть за межі допустимих.
  Переваги:1. Перехід на використання продукції PROTEC допоможе зменшити витрати на закупівлю мастильних матеріалів.2. Збільшення надійності та зменшення простоїв техніки у зв'язку з виходом з ладу або необґрунтованою заміною мастильних матеріалів.3. Збільшення пробігів як результат правильного підбору та постійного, своєчасного моніторингу за станом мастильного матеріалу.4. Зниження витрат на персонал. Немає сенсу купувати дорогих фахівців і тримати їх у штаті. Ми робимо це набагато ефективніше та дешевше.
  Програма випробувань та подальше використання мастильних матеріалів PROTEC буде для Вас максимально комфортним та економічно доцільним!

 • Масла PROTEC ми заливаємо тільки в бочки світового виробника GRAIF, виготовлені в Польщі. Таку політику прийнято компанією у 2018 році.

  Масла PROTEC ми заливаємо тільки в бочки світового виробника GRAIF, виготовлені у Польщі.
  У рамках ребрендингу у 2018 році ми затвердили новий стандарт упакування продукції PROTEC.
  Насичений яскравий синій колір у комбінації з великим білим логотипом, високоякісна бочка, брендований ковпачки плюс сучасний мастильний матеріал – це складові компоненти нашого сервісу, що надається PROTEC кожному клієнту.
  Кожна бочка проходить випробування тиском, що забезпечує герметичність протягом усього циклу зберігання мастильного матеріалу. До того ж внутрішня поверхня бочок за запатентованою технологією очищається спеціальним промисловим пилососом від пилу, дрібних частинок, сторонніх речовин, що гарантовано забезпечує стабільну якість та збереження олив PROTEC. Також кожну бочку ми маркуємо двома етикетками – зверху та збоку.
  Саме тому, спробувавши тару різних виробників ми зупинили свій вибір на бочці GRAIF, адже клієнт заслуговує на те, щоб про нього дбали.
  Тепер ми впевнені, що ви швидко знайдете сучасні мастильні матеріали PROTEC у своєму складі!

 • PROTEC взяв участь у виставці АГРО-2018 та представив новинки, а також продукти, що вже завоювали популярність на ринку.

  Виставка АГРО-2018, що проходила на території ПК Експоцентр України (Київ), позначила тенденцію, що триває, до постійного оновлення техніки агропідприємствами.
  На ринку України експлуатується величезний парк сільськогосподарської техніки таких виробників, як CASE, John Deere, CLAAS, New Holland та ін.
  За роки експлуатації PROTEC довів високу якість своїх олив для аграрної техніки PROTEC Agrotrac STOU та PROTEC Agrotrac UTTO, які експлуатуються у сільськогосподарських машинах. Особливість експлуатації цих масел полягає в тому, що конструктивна специфіка високонавантажених сільськогосподарських машин вимагає універсальне масло, що має як властивості моторного, гідравлічного, так і трансмісійного.
  Технологи PROTEC спільно з інженерами світового лідера з виробництва присадок AFTON (USA) розробили оливи PROTEC Agrotrac STOU та PROTEC Agrotrac UTTO, які успішно експлуатуються у техніці світових лідерів та чудово зарекомендували себе в кліматичних умовах України.
  Також велику увагу привернула високотемпературне мастило PROTEC Multiplex EP2, виготовлене на комплексному літієвому загуснику з пакетом протизадирних присадок.
  Зручна фасовка в жерстяне відро 17 кг та тубу 0,4 кг є стандартом для ринку мастил такого рівня.
  PROTEC пропонує вигідні умови для агрокомпаній: від впровадження на вашій техніці (включаючи безкоштовні зразки на випробування) до супроводу життєвого циклу мастильного матеріалу в механізмі за допомогою програми підтримки клієнтів «ЛАБОРАТОРНИЙ АУДИТ OIL DOCTOR».

Дякуємо!

Ваш email доданий.

Can't send form.

Please try again later.