ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

 • OIL DOCTOR

  Деколи ми навіть не замислюємося, що та чи інша послуга нам потрібна, поки все добре працює і не настав критичний момент. Але якщо він настає, тоді не вистачає ні часу, ні ресурсів на якісне вирішення проблеми. Проте проблему часто можна запобігти.
  Скориставшись програмою моніторингу мастильних матеріалів «Лабораторний аудит OIL DOCTOR від PROTEC», ви почнете не тільки супроводжувати, а й керувати життєвим циклом Вашої техніки. Даний сервіс розроблений, щоб виявляти стан масла, визначити його потенціал та виключити проблеми в роботі обладнання до того, поки вони не призвели до поломок, простоїв та позапланових ремонтів.
  Як це працює:
  1. Ми відбираємо проби масел самі або навчаємо Вас як це робити (в т.ч. надаємо інструментарій).2. Надсилаєте пробу кур'єром.3. Проводимо аналіз, фіксуємо показники. Порівнюємо з типовими показниками для досліджуваного мастильного матеріалу.4. Повторюємо через певний цикл (визначається виходячи з типу обладнання або машини, його загального терміну експлуатації та витрати мастильного матеріалу).5. Дивимося динаміку та коментуємо Вам усі результати. Робимо докладний аналіз, коментарі та експертний висновок.6. Даємо рекомендації.7. Навчаємо Вас на кожному з етапів розбиратися в тому, що відбувається.
  У цій програмі використовується сучасне стаціонарне обладнання та міні лабораторія. Завдяки інноваційним методикам випробувань, а також потенціалу наших технічних фахівців ми оперативно інформуємо Вас про те, як поводиться масло в процесі експлуатації.
  Переваги:
  1. Допомога у підборі оптимально відповідних мастильних матеріалів методом глибокого аналізу поведінки мастильних матеріалів у вузлі.2. Постійний контроль за «здоров'ям» техніки. Продовження терміну служби устаткування. Зниження витрат за технічне обслуговування.3. Збільшення надійності та зменшення непередбачених простоїв техніки у зв'язку з виходом з ладу, позаплановими ремонтами або необґрунтованою заміною мастильних матеріалів.4. Збільшення пробігів як результат правильного підбору та постійного, своєчасного моніторингу за станом мастильного матеріалу.5. Зниження витрат на персонал. Немає сенсу купувати дорогих фахівців і тримати їх у штаті. Ми робимо це набагато ефективніше та дешевше.
  Довіртеся спеціалістам PROTEC, і Ви зможете отримати максимальну вигоду з програми «Лабораторний аудит OIL DOCTOR». Ваше обладнання працюватиме краще, довше і допомагатиме Вам досягати результатів, які перевищують очікування.

 • OIL ACADEMY

  У користувачів автомобільної техніки завжди виникають питання щодо її експлуатації. Особливо ретельно споживачі підбирають мастильні матеріали до неї. Яку оливу використовувати? Які витрати цієї оливи? А в’язкість? Як гучно працює з ним двигун?
  Якщо серед ваших друзів є технічний спеціаліст - вам пощастило, маєте можливість отримати відповіді, якщо ні - ми створили чудову альтернативу.
  Наші клієнти, навчаючись в OIL ACADEMY, знають відповіді на усі питання стосовно використання продукції PROTEC на своїй техніці.
  Академія мастильних матеріалів OIL ACADEMY - це навчальні курси для технічних спеціалістів та споживачів продуктів PROTEC. Тут вони вивчають особливості та нюанси використання сучасних мастильних матеріалів (оливи, мастила, охолоджуючі рідини, автохімію) для різноманітної техніки (двигунів, редукторів, компресорів, турбін), а також вивчають ази продажів продуктів бренду.
  Отримавши необхідні знання продавці почувають себе впевненіше під час перемовин в процесі продажу.
  Безкоштовно навчаючись в «Академії мастильних матеріалів» ви отримаєте професійні знання про:
  1. Особливості мащення вузлів тертя, режими мащення;2. Технологію виготовлення мастильних матеріалів;3. Особливості застосування сучасних моторних, трансмісійних, гідравлічних олив для комерційної і споживчої техніки, спеціальних олив для промислового і агропромислового комплексу, сучасних мастил і антифризів;4. Міжнародну специфікацію і стандартизацію мастильних матеріалів;5. Методи аналізу, діагностування і випробувань мастильних матеріалів.
  Навчатись у нас легко. Online та offline лекції, тренінги, тести не забирають багато часу. Вже після першого модулю навчання ви відчуєте себе спеціалістом у сфері виготовлення та продажу мастильних матеріалів. Інформація про продукти бренду PROTEC і про продукти вітчизняних та зарубіжних конкурентів допоможе краще орієнтуватись в сучасних реаліях індустрії та ринку мастильних матеріалів і досягати ще більших успіхів у бізнесі.
  Курс проводить команда висококваліфікованих експертів у галузі мастильних матеріалів та технічних рідин на чолі зі спікером — кандитатом технічних наук Олександром Міланенко
  Ви маєте можливість обрати потрібні модулі та вивчати тільки їх.

Дякуємо!

Ваш email доданий.

Can't send form.

Please try again later.